لودینگ

انواع سنگ چینی سفید

در این بخش قصد داریم تا به بررسی و معرفی انواع سنگ چینی سفید بپردازیم و ابتدا با شرح مشخصات کیفی و کمی آن شروع می کنیم وسپس معرفی از انواع برندهای مطرح آن خواهیم داشت. سنگ های چینی را در دنیا جز دسته مرمریت به شمار می آورند و از نظر ظاهری دارای دانه های درشت و بلوری است. قبل از هر چیز باید اشاره کرد که سنگ های چینی خارجی نیستند و کاملا از معادن داخل کشور استخراج می شوند و بسیاری از خریداران تصور می کنند که معادن آن در چین قرار دارد.

سنگ های چینی قابلیت استفاده در نمای داخل،بیرون و محوطه سازی داشته و جز معدود نوع سنگ های ساختمانی به شمار می آیند که در همه بخش های ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند. از برترین برندهای سنگ چینی سفید می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سنگ چینی سایمان: معادن این نوع چینی در قروه کردستان قرار دارد.
  • سنگ چینی قروه توکلی: معادن این نوع چینی نیز در قروه کردستان قرار دارد و با برند پاسارگار معرفی می شود.
  • سنگ چینی سیرجان
  • سنگ چینی ازنا
  • سنگ چینی نیریز
  • سنگ چینی الیگودرز

خرید سنگ های چینی سفید در اصفهان

اگر شما قصد دارید تا به صورت مستقیم سنگ چینی مورد نظر خود با زمینه رنگ سفید تهیه کنید،پیشنهاد می کنیم تا به کارخانه های سنگ واقع در شهرک های صنعتی محمودآباد،رضوانشهر و منطقه صنعتی دولت آباد مراجعه کنید. سنگبری نقش جهان به صورت تخصصی به تولید سنگ های چینی قروه و الیگودرز در ابعاد اسلب و تایل می پردازد و آمادگی دارد خدمات خود را به خریداران در شهرهای تهران و اصفهان نیز ارائه دهد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به همراه لیست قیمت با ما در تماس باشید.

اطلاعات تماس

تلفن
09131120513
آدرس
اصفهان-منطقه صنعتی دولت آباد - خیابان شمس تبریزی (32)
ایمیل
info@aministone.com