لودینگ

سنگ اسلب مشکی

یکی از رنگ های پرکاربرد در معماری داخلی ساختمان زمینه رنگ مشکی است که در این سال ها ابعاد اسلب آن از محبوبیت بالایی برخوردار است و به همین دلیل ما قصد داریم معرفی از انواع سنگ اسلب مشکی داشته باشیم. سنگ های ساختمانی از تنوع مرمریت،تراورتن،گرانیت،مرمر و … برخوردار هستند و هر کدام دارای نماینده رنگ تیره می باشند که در این بین تنوع رنگ مشکی در سنگ های مرمریت به نسبت بیشتر است.

در سنگبری نقش جهان به صورت تخصصی به تولید انواع سنگ های مرمریت با زمینه رنگ مشکی در ابعاد اسلب پرداخته می شود تا به نسبت تمامی سلیقه ها را پوشش دهیم و در بخش زیر انواع سنگ اسلب مرمریت مشکی را برای شما آماده کرده ایم که به شرح زیر است:

  • مرمریت مارشال
  • مرمریت لاشتر
  • مرمریت مشکی دهبید
  • مرمریت مشکی نجف آباد
  • مرمریت تری دی بلک
سنگ اسلب مشکی

محاسبه قیمت سنگ اسلب مشکی

از عواملی که می توان به صورت مستقیم بر قیمت انواع سنگ های اسلب مشکی تاثیرگذار دانست می توان به پارامترهای ابعاد،نوع سنگ و کیفیت فرآوری اشاره کرد. برای نمونه از نظر قیمت،مرمریت مشکی نجف آباد نسبت به لاشتر از قیمت پایینتری برخوردار است و به همین نسبت برای سایر برندهای موجود در بازار نیز این تفاوت قیمتی وجود دارد که نیازمند شناخت و آگاهی نسبت به تمامی سنگ های تیره موجود در بازار است و شما می توانید در این زمینه از کارشناسان ما استفاده کنید.

سنگ اسلب با رنگ تیره و مشکی را از کجا بخریم؟

یکی از سوالات و چالش هایی که برای اکثریت خریداران وجود دارد مربوط به آدرس فروشندگان سنگ های اسلب تیره است. ما در این بخش لیستی از مناطق و شهرک های صنعتی اماده کرده ایم که با مراجعه به این مناطق می توانید سنگ مورد نظر خود را خریداری کنید و این لیست عبارت است از:

  • شهرک صنعتی محمودآباد اصفهان
  • منطقه صنعتی دولت آباد اصفهان(سنگبری نقش جهان در این منطقه صنعتی قرار دارد)
  • شهرک صنعتی رضوانشهر
  • شهرک صنعتی شمس آباد تهران
  • شهرک صنعتی محلات

بهترین سنگ اسلب با رنگ مشکی چه خصوصیاتی دارد؟

قطعا این سوال نیز برای شما پیش آمده که در بین این تنوع بالا سنگ های ساختمانی با زمینه رنگ مشکی کدام را می توان به عنوان بهترین گزینه انتخاب کرد. اولین شرطی که باید در نظر بگیرید، توجه به ماندگاری رنگ آن است. قطعا برای شما سخت است که متوجه این نکته شوید اما می توانید از تجربه سایرین در این مورد استفاده کنید و یا نگاه کنی به ساختمان های قدیمی تر که از این نوع سنگ ها استفاده کرده اند و توجه کنید کدام نوع ماندگاری رنگ بیشتری داشته است. نکته بعدی باید به آن توجه ویژه تری داشته باشید، در نظر گرفتن عدم پوسته کردن سنگ مورد نظر است. برای نمونه تعدادی از سورت سنگ لاشتر دارای سوختگی است و اگر از آن ها در فضای داخلی ساختمان استفاده کنید، بعد از مدتی پوسته های سنگ خالی می شود.

سنگبری نقش جهان در منطقه صنعتی دولت آباد اصفهان به صورت تخصصی به فرآوری سنگ اسلب می پردازد و آمادگی دارد خدمات خود را به شما خریداران در شهرهای تهران و اصفهان به صورت مستقیم ارائه دهد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

اطلاعات تماس

تلفن
09131120513
آدرس
اصفهان-منطقه صنعتی دولت آباد - خیابان شمس تبریزی (32)
ایمیل
info@aministone.com