لودینگ

معرفی انواع سنگ ساختمانی سفید برای کف ساختمان

سنگ های ساختمانی را می توان بر اساس رنگ و نوع کاربری دسته بندی کرد اما آنچه که این روزها بسیار حائز اهمیت است مربوط به سنگ های ساختمانی سفید برای کف ساختمان است. در این محتوا ما از انواع برندهای موجود در بازار که دارای رنگ سفید می باشند و همچنین قابل استفاده در کفپوش ساختمان نیز می باشند، نام خواهیم برد. البته به غیر از کلمه سفید می توان از آنها به عنوان سنگ روشن کف نیز نام برد. تا انتها با ما همراه باشید.

سنگ سفید کف

انواع سنگ ساختمانی سفید برای کف ساختمان

اگر به بازار سنگ ساختمانی مراجعه کرده باشید قطعا متوجه تنوع آن شده اید. در این بین سنگ های مرمریت و چینی به نسبت کاربری بیشتری در کف ساختمان دارند که در ادامه سعی می کنیم معرفی هر چند کوتاه از آنها نیز داشته باشیم.

سنگ های چینی سفید برای کفپوش ساختمان

سنگ های چینی از تراکم و استحکام بالاتری نسبت به سایر سنگ های ساختمانی برخوردارند و زمینه رنگ اصلی اکثریت آنها مایل به سفید و روشن است.با توجه به صیقل پذیری و براقیت بالایی که دارند به عنوان گزینه های اصلی جهت کاربری در کفپوش ساختمان مطرح هستند و در این میان می توان از برندهای زیر به عنوان چینی سفید کف نام برد که عبارت اند از:

  • سنگ چینی الیگودرز
  • سنگ چینی ازنا
  • سنگ چینی سمیرم
  • سنگ چینی قروه
  • سنگ چینی سیرجان
  • سنگ چینی نیریز

انواع مرمریت کف سفید

نسبت به سنگ های چینی،گزینه های کمتری برای مرمریت سفید قابل استفاده در کفپوش ساختمان وجود دارد. در این بین می توان از مرمریت هرسین،مرمریت جوشقان و مرمریت دهبید به عنوان مرمریت های سفید قابل استفاده در کفپوش ساختمان نام برد. قطعا برای سنگ های مرمریت رنگ سفید خاصی نمی توان پیدا کرد و تنها گزینه را می توان در سنگ جوشقان جویا شد.

همانطور که در طی محتوا پیش مطالعه کردید، گزینه های کمتری از سنگ های ساختمانی با رنگ سفید برای کف ساختمان وجود دارد و همین مسئله موجب شده تا قیمت خرید آنها نسبت به سایر رنگ ها بیشتر باشد. هموار پارامترهای کیفی را بر رنگ و طرح اولویت دهید زیرا کفپوش ساختمان از تردد بالایی برخوردار بوده و نیاز است تا سنگی انتخاب شود که در برابر این موارد مقاوم باشد.

سنگ نقش جهان واقع در منطقه صنعتی دولت آباد اصفهان به صورت تخصصی به تولید وفرآوری انواع سنگ چینی سفید در ابعاد اسلب می پردازد و شما می توانید جهت دریافت لیست قیمت به همراه مشاوره قبل از خرید با کارشناسان ما در تماس باشید.

اطلاعات تماس

تلفن
09131120513
آدرس
اصفهان-منطقه صنعتی دولت آباد - خیابان شمس تبریزی (32)
ایمیل
info@aministone.com