لودینگ

سنگ اسلب آشپزخانه

سنگ های ساختمانی کاربری های متعددی در بخش های مختلف ساختمان دارند و یکی از آنها استفاده از سنگ های اسلب در طراحی دکوراسیون های داخلی ساختمان است و در این بخش قصد داریم به بررسی و کاربری سنگ اسلب آشپزخانه بپردازیم که جز یکی از کلمات کلیدی پر جستجو توسط خریداران است. سنگ های اسلب با توجه به مزیت هایی که دارند روز به روز نقش کاربری آنها در ساختمان در حا پر رنگ تر شدن است که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تنوع طرح و رنگ
  • استقامت و استحکام بالا
  • تنوع نوع
سنگ اسلب آشپزخانه

انواع سنگ اسلب برای آشپزخانه

آشپزخانه جز آن بخش هایی در ساختمان است که از کمترین دید برخوردار است اما پر زرق و برق است. سبک معماری ایرانی زمینه رنگ های سفید و کرم را برای طراحی آشپزخانه می پسندد اما مدتی است که زمینه رنگ مشکی وطوسی نیز به این بازه رنگ ورود کرده است و از نظر تنوع سنگ های اسلب مورد استفاده در آشپزخانه می توان به برندهای زیر اشاره کرد:

  • سنگ اسلب چینی قروه: با توجه به سبک قرینه ای که در ورق های آن وجود دارد موجب شده از طرح بوک مچ و فورمچ آن استفاده و در این واحد ما نیز سعی کرده ایم همواره به صورت تخصصی به تولید این برند بپردازیم.
  • سنگ اسلب لاشتر: زمینه رنگ آن مشک بو طوسی تیره است و خطوط سفید رنگ نامنظم بر روی سطح آن موجب زیبایی دو چندان ان گردیده است.
  • سنگ اسلب پرشین سیلک: این مرمریت نیز دارای زمینه رنگ طوسی و روشن است.
  • سنگ اسلب الیگودرز: این سنگ در خانواده سنگ های چینی و دارای زمینه رنگ سفید و خاکستری بوده و یکی از گزینه های مطرح جهت استفاده در آشپزخانه است.

هزینه تهیه سنگ اسلب برای آشپزخانه

این بخش نیازمند شناخت کلی نسبت به تمامی سنگ های اسلب موجود در بازار است و نیازمند جستجو پرسش از متخصصان این حرفه است زیرا قیمت سنگ اسلب در آشپزخانه،وابسته به پارامترهای متعددی است که از مهمترین آنها می توان به نوع سنگ،برند سنگ،کیفیت فرآوری،ضخامت و ابعاد آن اشاره کرد.

سنگبری نقش جهان واقع در منطقه صنعتی دولت آباد اصفهان به صورت تخصصی به تولید و فرآوری انواع سنگ اسلب می پردازد و شما می توانید خرید سنگ مورد نظر خود برای آشپزخانه،با ما در تماس باشید و به صورت مستقیم اقدام به خرید کنید. همچنین این مجموعه آمادگی خدمات رسانی به خریداران تهرانی به صورت مستقیم دارد.

اطلاعات تماس

تلفن
09131120513
آدرس
اصفهان-منطقه صنعتی دولت آباد - خیابان شمس تبریزی (32)
ایمیل
info@aministone.com