لودینگ

سنگ اسلب در شمس آباد تهران

تولید وفرآوری سنگ های ساختمانی در ابعاد اسلب نیازمند ماشین آلات مجهزتری است و با استفاده خطوط تولید اره،مولتی وایر و واترجت این اقدام صورت می گیرد و در شهرک صنعتی شمس آباد نیز تعدادی کارخانه خط اسلب وجود دارد که به فرآوری سنگ ساختمانی در این ابعاد می پردازیم و آنرا با برند سنگ اسلب شمس آباد نیز معرفی می کنند.

سنگ اسلب در شمس آباد

کارخانه سنگ اسلب در شمس آباد

با بررسی میدانی که از این شهرک صنعتی داشتیم،متوجه شدیم که پوشش تنوع سنگ های ساختمانی در ابعاد اسلب در این شهرک قابل قبول است و در این بین می توان به سنگبری اسلب در شمس آباد در زمینه تولید گرانیت،تراورتن،مرمریت،مرمر،ترااونیکس و چینی اشاره کرد. البته به جز کارخانه های فعال،می توان به نمایشگاه سنگ اسلب در شمس آباد اشاره کرد که علاوه بر فروش سنگ های ایرانی،به فروش انواع سنگ های خارجی از جمله محصولات کشور هند و ترکیه می پردازند.

شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که سنگ نقش جهان در اصفهان قرار گرفته و چگونه مشتریان تهرانی می توانند اقدام به خرید مصولات این کارخانه از اصفهان کنند. شما می توانید در مرحله نخست قیمت سنگ اسلب مورد نظر خود را به صورت تلفنی از کارشناس فروش ما دریافت و سپس در صورت اختلاف قیمتی با شمس آباد،به صورت حضوری جهت خرید اقدام کنید. از جمله سنگ های ساختمانی که در سنگ نقش جهان دولت آباد مورد فرآوری و تولید قرار می گیرد می توان به چینی قروه،چینی ازنا،مرمریت لاشتر و مرمریت مشکی تری دی بلک اشاره کرد.

اطلاعات تماس

تلفن
09131120513
آدرس
اصفهان-منطقه صنعتی دولت آباد - خیابان شمس تبریزی (32)
ایمیل
info@aministone.com