لودینگ

سنگ اسلب پشت تلویزیون

در ادامه بررسی هایی که از کاربری های انواع سنگ اسلب داشتیم، در این بخش قصد داریم معرفی از انواع سنگ اسلب مورد استفاده در پشت تلویزیون برای شما مخاطبان داشته باشیم. در ابتدا معرفی کوتاه از ابعاد اسلب و سپس نمونه تصاویری از سنگ های موجود جهت کاربری در پشت تی وی خواهیم داشت. شما می توانید نظرات خود را در مورد این محتوا برای ما ارسال کنید تا توسط کارشناسان به آنها در بخش مربوطه پاسخ داده شود.

سنگ اسلب پشت تلویزیون

بسیاری از منابع سایز بالاتر از 120*120 سانتی متر را به عنوان اسلب معرفی می کنند و اکثریت سنگ های ساختمانی قابلیت تولید در این ابعاد را دارند منتهی کوپ استخراجی باید مکعب کامل باشد. این ابعاد به دلیل پیچیدگی چرخه تولید و تهیه کوپ خام و مواد اولیه، از نظر قیمت نسبت به سایر ابعاد بالاتر است. سنگ اسلب در اصفهان به نسبت سایر شهرها تنوع بالایی دارد و به همین دلیل جهت خرید، مراجعه به اصفهان گزینه مناسبی است.

انواع سنگ اسلب قابل استفاده در پشت تلویزیون

همانطور که در بخش ابتدایی نیز اشاره کردیم، اکثریت سنگ های ساختمانی قابلیت فرآوری در سایز اسلب را داشته اما تنها تعداد محدودتری برای پشت تلویزیون مناسب هستند که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سنگ های مرمر: اکثریت سنگ های مرمر برای این بخش گزینه مناسبی هستند.
  • سنگ های چینی: عمدتا کمتراز این مدل سنگ در پشت تی وی(TV) استفاده می شود اما با توجه به تقارنی که در چینی قروه وجود دارد،تقاضا برای تهیه سنگ اسلب چینی قروه سایمان و سنگ اسلب الیگودرز به نسبت بالاتر است.
  • سنگ های مرمریت: از کاربردی ترین برندها می توان به مرمریت لاشتر، تری دی بلک و مارشال اشاره کرد.

خرید سنگ اسلب پست تی وی

اگر شما نیز از آن قبیل خریدارانی هستید که قصد دارید تا به صورت مستقیم به تهیه سنگ مربوطه بپردازید می توانید به سنگبری نقش جهان واقع در منطقه صنعتی دولت آباد اصفهان مراجعه کنید و از نزدیک از تنوع محصولات ما بازدیدی داشته باشید. همچنین این امکان را برای مشتریان ساکن در تهران فراهم ساخته ایم که به صورت غیر حضوری سنگ اسلب مورد نظر خود را خریدارای کنند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به همراه لیست قیمت با ما در تماس باشید.

اطلاعات تماس

تلفن
09131120513
آدرس
اصفهان-منطقه صنعتی دولت آباد - خیابان شمس تبریزی (32)
ایمیل
info@aministone.com