لودینگ

قیمت انواع سنگ اسلب بوک مچ

در این محتوا قصد داریم تا آرشیو کاملی از انواع سنگ های ساختمانی قرار دهیم که قابلیت پیاده سازی طرح های بوک مچ را دارند. همانطور که در تصویر نیز مشاهده می کنید،بوک مچ از قرار گرفتن 2 سنگ اسلب در کنار یکدیگر بدست آمده که هر 2 ورقه اسلب از یک نوع و به دلیل قرینه ای که در طرح بندی آن وجود دارد،موجب می شود تا به آن دو،سنگ اسلب بوک مچ گفته شود.

سنگ اسلب بوک مچ

انواع سنگ اسلب بوک مچ

در سنگ نقش جهان ما عمده سنگ های بوک مچ خود را با استفاده از سنگ های چینی ایجاد کرده ایم و به مرور با اضافه شدن سایر محصولات به چرخه تولید؛ آنها را نیز در دسته بندی های ارائه شده قرار می دهیم. در حال حاضر سنگ های چینی،مرمر و مرمریت را پوشش می دهیم.

سنگ اسلب چینی بوک مچ

در این گروه عمدتا به تولید سنگ های چینی قروه،الیگودرز و ازنا پرداخته می شود و عمده طرح های بوک مچ پدیدار شده از قروه سایمان و همچنین الیگودرز است که دارای زمینه رنگ مشکی و سفید هستند.

سنگ اسلب بوک مچ مرمر

در حال حاضر بنابر درخواست کاربران،سنگ مرمر را نیز در سبد محصولات خود قرار دادیم و سعی کردیم به فرآوری آن قبیل مرمرهایی بپردازیم که قابلیت پیاده سازی بوک مچ را نیز داشته باشند که در بخش زیر تصویری از آن را برای شما قرار داده ایم.

قیمت سنگ اسلب بوک مچ چگونه محاسبه می شود؟

یکی از سوالات پر تکراری که توسط کاربران برای ما ارسال می شود در رابطه با دریافت قیمت سنگ مورد نظر است. بوک مچ هایی که در سنگ نقش جهان برای شما تهیه کرده ایم از انواع سنگ مرمر،مرمریت و چینی هستند و مهمترین فاکتور در تفاوت قیمتی آن، نوع سنگ ساختمانی است.

اگر شما قصد دارید تا به صورت مستقیم به خرید اسلب بوک مچ از ما بپردازید،می توانید به منطقه صنعتی دولت آباد اصفهام مراجعه و از نمایشگاه ما در سنگبری نقش جهان بازدید نمائید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

اطلاعات تماس

تلفن
09131120513
آدرس
اصفهان-منطقه صنعتی دولت آباد - خیابان شمس تبریزی (32)
ایمیل
info@aministone.com