لودینگ

بهترین مرکز فروش سنگ اسلب در اصفهان

اگر شما از آن دست خریدارانی هستید که قصد خرید سنگ اسلب به صورت مستقیم از اصفهان دارید و به دنبال مرکز فروش سنگ اسلب در اصفهان هستید،تا انتها با ما همراه باشید. در ابتدا تصاویری از محیط کارخانه سنگ نقش جهان برای شما قرار می دهیم.

مرکز فروش سنگ اسلب مرمریت در اصفهان

آیا شما به دنبال خرید سنگ اسلب مرمریت هستید و هنوز در انتخاب سنگ مرمریت مورد نظر خود مشکل دارید؟ حق با شما است، زیرا تنوع سنگ های مرمریت در ایران بسیار بالا است و نیاز است تا شما به مرکزی مراجعه کنید تا تنوع سنگ های اسلب مرمریت بالایی داشته باشد تا بدین وسیله به انتخاب سنگ مورد نظر خود بپردازید. از نظر تنوع سعی کردیم از رنگ های کرم، مشکی و سفید استفاده کنیم.

خرید سنگ اسلب از مرکز فروش در اصفهان

مرکز فروش سنگ اسلب چینی در اصفهان کجاست؟

در سنگ نقش جهان،علاوه بر تولید سنگ مرمریت در ابعاد اسلب ،به فرآری سنگ های چینی در سایز اسلب نیز پرداخته می شود و مرکز فروش ما در منطقه صنعتی دولت آباد اصفهان واقع شده و آمادگی دارد خدمات خود را به شما خریداران ارائه دهد. در این بخش لازم میدانیم تا اشاره ای به انواع سنگ های چینی داشته باشیم که در سایز اسلب در اصفهان تولید می شوند. برندهای مربوطه عبارت اند از:

مراکز خرید سنگ های اسلب اصفهان کجا است؟

همانطور که بارها اشاره کردیم، استان اصفهان با توجه به تعدادهای زیاد کارخانه های سنگبری که در آن فعال هستند موجب شده تا به عنوان قطب تولید سنگ ساختمانی در ایران به شمار آید و روز به روز بر تعداد کارخانه های مجهز به خط اره نیز در حال افزوده شدن است و اگر به شما به دنبال مرکز خرید اسلب در اصفهان هستید، می توانید به شهرک ها و مناطق صنعتی زیر مراجعه ای داشته باشید:

  • منطقه صنعتی دولت آباد: سنگبری نقش جهان در این منطقه قرار دارد و گزینه اول خود قرار دهید.
  • شهرک صنعتی محمودآباد
  • منطقه صنعتی پلیس راه نجف آباد
  • شهرک صنعتی رضوانشهر

اطلاعات تماس

تلفن
09131120513
آدرس
اصفهان-منطقه صنعتی دولت آباد - خیابان شمس تبریزی (32)
ایمیل
info@aministone.com