لودینگ

سنگ اسلب کف

عمده کاربری سنگ های ساختمانی در ابعاد اسلب اصتفاده در کف ساختمان است و به همین دلیل کلمه سنگ اسلب کف یکی از پر جستجوترین عبارات در میان خریداران سنگ های اسلب است. همانطور که قبلا نیز اشاره کردیم تمامی سنگ های ساختمانی قابلیت فرآوری در ابعاد اسلب را دارند و در این بخش به بررسی کامل آنها خواهیم پرداخت.همچنین شما می توانید جهت دریافت نمونه تصاویر سنگ اسلب این گروه، به صفحه مربوطه مراجعه کنید.

سنگ اسلب کف

انواع سنگ اسلب برای کف ساختمان

عمدتا از سنگ های مرمر،چینی و مرمریت در کف ساختمان استفاده می شود و در سنگ نقش جهان نیز ما سعی کردیم تا این تنوع را به خوبی پوشش دهیم و از نظر نوع سنگ ساختمانی به دسته بندی آن خواهیم پرداخت.

انواع سنگ اسلب مرمریت برای کف

در بخش مربوطه به انواع سنگ اسلب مرمریت، تنوع محصولات قرار گرفته اما در این بخش سعی کردیم از انواع سنگ مرمریت به سایز اسلب با بازه رنگ مشکی ،سفید و کرم تصاویری قرار دهیم.

انواع سنگ اسلب چینی در کف

در این واحد به صورت تخصصی به تولید سنگ های چینی الیگودرز و قروه با زمینه سفید و خاکستری در ابعاد اسلب پرداخته می شود و معرفی آنها را سعی کردیم با تصویرر داشته باشیم تا بدین وسیله در انتخاب سنگ مورد نظر با آگاهی لازم اقدام نمائید. شما می توانید جهت خرید این سنگ های نام برده به صورت مستقیم در شهر تهران،با ما در تماس باشید.

سنگ های اسلب تراورتن برای کف ساختمان کاربردی است؟

سنگ های تراورتن عمدتا قابلیت کاربری در نمای بیرونی ساختمان را داشته و از آن ها جهت پوشش نما استفاده می شود.با توجه به تخلخل هایی که بر روی سطح آنها قرار دارد به همین دلیل بهتر است از استفاده ابعاد اسلب آن در کف ساختمان خودداری کنید زیرا تمیز کردن آن به سختی صورت می گیرد. شاید این سوال برای شما پی شآید که حفره های موجود به وسیله رزین پر می شود اما باید گفت درصدی از این تخلخلها به دلایل گوناگونی امکان پر شدن آ«ها وجود نداشته و خود عاملی است که گردوخاک به راحتی به سنگ نفوذ کند.

همانطور که اشاره کردیم اکثریت سنگ های ساختمانی قابلیت تولید در سایز اسلب را داشته و به موازات آن نیز قابل استفاده در کف ساختمان می باشند. اما اگر تمرکز ما بر روی سنگ های مرمریت و چینی است به این دلیل است که در سنگبری نقش جهان با توجه به شعار تخصص گرایی در تولید،سعی کرده ایم از تنوع محصولات پرهیز کنیم تا بدین وسیله با تمرکز بالا به افزایش کیفیت محصولات خود بپردازیم.

اطلاعات تماس

تلفن
09131120513
آدرس
اصفهان-منطقه صنعتی دولت آباد - خیابان شمس تبریزی (32)
ایمیل
info@aministone.com