لودینگ

بهترین سنگ اسلب برای لابی ساختمان

امروزه با مهاجرت به شهرهای بزرگ و افزایش سال به سال این قبیل از شهرها موجب شده تا تعداد واحدها و طبقات از 4 واحد بیشتر شده و اکثریت نیاز به بخشی به نام لابی داشته باشند و ما نیز در این بخش قصد داریم به بررسی انواع سنگ کاربردی در لابی ساختمان پرداخته و عمدتا این قبیل از ساختمان ها را می توان به واحدهای مجتمع مسکونی ،تجاری و اداری دسته بندی کرد و البته در این بین می توان به هتل ها و رستوران ها و همچنین تالارهای مجلل اشاره کرد.

سنگ اسلب لابی

لازمه اصلی چنین فضایی توجه به طراحی دکوراسیون داخلی ان است و چه در بدنه و کف باید آن باید کاملا به فاکتور زیبایی توجه ویژه ای شود و به همین دلیل انتخاب سنگ برای این بخش و به خصوص سنگ اسلب لابی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. قبل از هر کاری ابتدا نقشه کاملی از لابی تهیه کنید و سپس با یک طراح حرفه ای مشورت و به چیدمان رنگ ها و طرح مختلف پرداخته و سپس بعد از انتخاب رنگ های مورد نظر به ابعاد و سایز سنگ های مورد استفاده نیز توجه ویژه ای داشته باشیم. در صفحه مربوط به سنگ اسلب چیست سعی کرده ایم به صورت کامل به شرح این مسئله بپردازیم اما به این موضوع توجه کنید که انتخاب ابعاد قبل از تهیه سنگ مورد نظر از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

بهترین سنگ اسلب لابی

این موضوع را می توان از جوانب گوناگونی بررسی و ارزیابی کرد و هم از جنبه زیبایی و از جنبه کیفیت و دوام و ماندگاری نیز می توان به بررسی آن پرداخت.همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید کاربری اسلب مرمر در لابی با قابلیت عبور نور موجب شده تا زیبایی منحصر به فردی به این بخش ارائه دهد.عمدتا از اسلب مرمر در بدنه و میز ورودی لابی استفاده می شود.

سنگ اسلب لابی مرمر

در کف لابی نیز به دلیل تردد بالا و همچنین توقف مراجعه کنندگان به ساختمان،علاوه بر توجه به فاکتورهایی چون زیبایی سنگ به کار رفته باید به مقاومت ان در برابر سایش و ضربه نیز توجه ویژه ای گردد.از این نظر ما به شما اسلب سنگ های چینی را به عنوان یک گزینه ابده ال پیشنهاد می کنیم و در این بین می توان به طرح بوک مچ و فورمچ موجود اشاره ای داشت.

اطلاعات تماس

تلفن
09131120513
آدرس
اصفهان-منطقه صنعتی دولت آباد - خیابان شمس تبریزی (32)
ایمیل
info@aministone.com