لودینگ

سنگ اسلب سرویس بهداشتی و دستشویی

از زمان های گذشته سنگ های ساختمانی گزینه اصلی جهت کاربری در سرویس بهداشتی بوده و در این بخش ما بر آن شدیم با بررسی از کاربرد سنگ اسلب در سرویس بهداشتی داشته باشیم. در مرحله نخست با تفکیک نوع کاربری اسلب سنگ در دستشویی پرداخته و سپس معرفی از انواع سنگ های ساختمانی موجود با ابعاد اسلب بری این بخش خواهیم پرداخت و در انتها نیز تصاویری از نمونه کارهای اجرایی برای شما قرار می دهیم. تا انتها این محتوا با ما همراه باشید.

سنگ اسلب برای سرویس بهداشتی

استفاده از سنگ های ساختمانی در هر کجای ساختمان موجب لوکس شدن آن بخش خواهد گردید. در حال حاضر معماری جدید که تا حدودی الگویی از سبک اروپایی است،سرویس های بهداشتی نقش زیادتری در طراحی داخلی آن ساختمان پیدا کرده اند و به موازات آن نیز نقش سنگ های ساختمانی پررنگ تر شده است. از نظر نوع کاربری نیز می توان به استفاده آن در روشویی ،بدنه و کفپوش اشاره کرد.

انواع سنگ ساختمانی با ابعاد اسلب برای سرویس بهداشتی

تمامی سنگ های ساختمانی برای کاربری در سرویس بهداشتی مناسب نیستند و با توجه به خصوصیاتی از قبیل عدم جذب آب،مقاوم در برابر مواد شوینده و اسیدی و همچنین راحتی در شستشو و تمیزکاری،به گزینه های محدودتری می توان اشاره کرد که عبارت اند از:

  • سنگ چینی الیگودرز: این سنگ چینی از دو بازه رنگ سفید و خاکستری برخوردار است که سورت سفید رنگ آن به صورت یکدست و با خطوط خاکستری است. چند سالی است که به تولید آن در ابعاد اسلب پرداخته می شود و اگر به دنبال سنگ اسلب الیگودرز در اصفهان هستید به صفحه مربوطه در وب سایت مراجعه کنید.
  • سنگ چینی قروه: برند سایمان آن با توجه به قابلیت قرینه ای که دارد عمدتا به صورت بوک مچ و فورمچ در نمای بدنه سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد. زمینه اصلی رنگ آن سفید است.
  • سنگ چینی ازنا: این برند نسبت به دو چینی نام برده تا حدودی یکدست تر بوده و خطوط کمتری دارد.
  • سنگ چینی سیرجان: از نظر ظاهری دانه ها و طرح بلورهای کریستالی آن کاملا قابل مشاهده بوده و زمینه رنگ ان نیز سفیدتر است. بر روی سطح آن نیز رگه های زرد و خاکستری رنگ نقش بسته است.
  • مرمریت لاشتر: زمینه رنگ مشکی و طوسی و وجود خطوط سفید رنگ نامنظم بر روی سطح آن موجب شده تا یک گزینه مناسب برای اجرا در سرویس بهداشتی های لوکس باشد و از ابعاد اسلب آن می توان به خوبی درا ین قبیل پروژه ها استفاده کرد.در اکثر پروژه ها به صورت ترکیبی از سنگ لاشتر با یکی از سنگ های چینی نام برده استفاده می شود.

تصاویر نمونه کارهای سنگ اسلب در سرویس بهداشتی

در این بخش تصاویری از نمونه کارهای اجرایی برای شما آماده کرده ایم.

سنگبری نقش جهان واقع در منطقه صنعتی دولت آباد اصفهان، به تولید تخصصی سنگ های چینی الیگودرز و قروه در ابعاد اسلب می پردازد و شما می توانید جهت دریافت لیست قیمت و خرید، با بخش فروش در تماس باشید.

اطلاعات تماس

تلفن
09131120513
آدرس
اصفهان-منطقه صنعتی دولت آباد - خیابان شمس تبریزی (32)
ایمیل
info@aministone.com