لودینگ

سنگ کف آسانسور

سنگ های ساختمانی با توجه به تنوع نوع بالایی که دارند به مراتب کاربری های متعددی نیز برای آنها تعریف شده که یکی از آن ها مربوط به پوشش کف آسانسور است و از آن با واژه سنگ کف آسانسور نیز نام برده می شود. از سنگ های ساختمانی می توان برای نمای داخل و نمای بیرون ساختمان استفاده کرد زیرا مقاومت نسبی بالایی داشته و هم ماندگاری خوبی برخوردار می باشند و مهمتر از همه نیز طبیعی می باشند و همین فاکتورها موجب گردیده تا به عنوان سنگ آسانسور نیز از آن نام برده شود.

سنگ کف آسانسور

انتخاب سنگ مناسب برای کف آسانسور

از نظر نوع کاربری ، آسانسور جز آن بخش هایی از ساختمان است که از تردد بالایی برخوردار است و حتی بسیاری از لوازم خانه از طریق آن جابجا می شود و جهت جلوگیری از هر گونه لرزش اتاقک آسانسور و جهت افزایش مقاومت کفپوش در برابر تردد و ظربات و سایش ها، سنگ به عنوان بهترین متریال کاربردی به شمار می آید. کف پوش آسانسور یکی از قسمت هایی است که توجه ویژه ای باید به آن شود زیرا این قسمت باید شفاف،صاف و مستحکم باشد و در برابر انواع ضربه وفشار مقاوم باشد و همچنین جذب لکه و چربی نداشته باشد و از همه مهمتر به راحتی قابلیت نظافت و تمیز کاری داشته باشد. جهت داشتن یک آسانسور مدرن و مقاوم و متناسب با طراحی آسانسور، از سنگ کف آسانسور استفاده کنید.

البته به این نکته نیز اشاره داشته باشیم که عمدتا این مدل سنگ های را با اطلاح سنگ اسلب آسانسور نیز معرفی می کنند زیرا یک کفپوش آسانسور حداقل از سایز بالاتر از 120 سانتی متر در 120 سانتی شروع می شود و این سایز تنها از ابعاد اسلب تهیه می شود. با حجم تقاضا و کاربری این مدل از ابعاد سنگ های ساختمانی روز به روز تقاضا برای خرید سنگ اسلب افزایشی است.

انواع سنگ ساختمانی برای کف آسانسور

تنوع بالا سنگ های ساختمانی موجب شده تا انتخاب گزینه نهایی برای خریداران سخت شود و البته نیاز است تا شناخت کاملی نسبت به تنوع سنگ های ساختمانی موجود در بازار وجود داشته باشد تا بدین وسیله به انتخاب بهترین گزینه پرداخته شود و از انواع سنگ های ساختمانی کاربردی در پوشش کف آسانسور می توان به موارد زیر اشاره کرد که عبارت اند از:

  • استفاده از سنگ گرانیت برای کف آسانسور: سنگ های گرانیت از مقاومت بالایی در برابر ضربه و فشار برخوردار هستند و همچنین نظافت و تمیز کردن و ماندگاری نسبی بالایی نیز دارند.
  • سنگ مرمریت برای کف آسانسور: تنوع رنگ و طرح، مشخصه بارز این نوع سنگ است. مرمریت انواع مختلفی دارد و طرح ها و رنگ های متنوعی تولید و به همین دلیل هر گونه سلیقه ای با استفاده از مرمریت قابل پوشش است. از کاربردی ترین و مهمترین سنگ های مرمریتی که قابلیت استفاده در کف آسانسور را دارند می توان به مرمریت چهرک،مشکی نجف آباد،دهبید ،صلصالی ،خوی و هرسین اشاره کرد.
  • سنگ مرمر برای کفپوش آسانسور: سنگ مرمر جز لاکچری ترین سنگ های ساختمانی در بازار است و به همین نسبت عمدتا از آن در پروژه های لوکس استفاده می شود. به علت وجود انواع مختلف سنگ مرمر در رنگ های متنوع و طرح های مختلف می توان آنرا برای تمامی سلیقه های موجود استفاده کرد اما با توجه به هزینه بالا تامین و خرید آن،برای هر میزان بودجه ای قابلیت خرید و تهیه آن وجود ندارد.

سنگبری نقش جهان واقع در منطقه صنعتی دولت آباد اصفهان به تولید تخصصی انواع سنگ های اسلب و به خصوص اسلب های چینی می پردازد. شما می توانید جهت دریافت قیمت و خرید به صورت مستقیم در شهرهای تهران و اصفهان با ما در تماس باشید.

اطلاعات تماس

تلفن
09131120513
آدرس
اصفهان-منطقه صنعتی دولت آباد - خیابان شمس تبریزی (32)
ایمیل
info@aministone.com