لودینگ

سنگ اسلب در طراحی داخلی

آشنایی با کاربری سنگ های ساختمانی موجب می شود تا به صورت صحیح از آنها استفاده کرد و به همین سبک می توان برای سنگ های اسلب نیز عنوان کرد. با نگاه به پروژه های اجرایی با استفاده از سنگ اسلب،متوجه عمده کاربری سنگ اسلب در طراحی داخلی ساختمان شده اید. به نوعی سنگ های ساختمانی نمایندگی زیبایی و خلاقیت هستند و این تنوع طرح و شکل موجب شده در بخش های مختلف دکوراسیون ساختمان مورد استفاده قرار گیرند و ابعاد اسلب به خوبی این تنوع طرح و نقش را نشان می دهد.

سنگ اسلب در طراحی داخلی

اکثریت سنگ های ساختمانی قابلیت تولید در ابعاد اسلب را داشته و با توجه به این که هر نوع سنگ ساختمانی را می توان در بخشی از ساختمان استفاده کرد به نسبت محدودیتی در استفاده اسلب در قسمت های مختلف ساختمان وجود ندارد. برای نمونه شما می توانید در تصویر به کاربرد سنگ اسلب در پشت تلویزیون توجه کنید یا استفاده آن در کف ساختمان که از آن با نام سنگ اسلب کف ساختمان نیز نام برده می شود. 2 نوع کاربری متفاوت،یکی جنبه تزئیناتی و دیگری علاوه بر زیبایی باید مقاوم در برابر ضربه و سایش نیز باشد. همه این موارد نیازمند شناخت شما نسبت به تمامی سنگ های ساختمانی موجود در بازار است.

از محبوب ترین کاربری های سنگ اسلب در دکوراسیون و طراحی داخلی ساختمان مربوط به آشپزخانه و حمام است. اگر شما به دنبال تصاویر مرتبط باشید قطعا متوجه فراگیری این سبک معماری در ساختمان های اروپایی شده اید و چند سالی است که این سبک طراحی به ساختمان های ایرانی نیز ورود کرده و روز به روز نقش آن در حال پر رنگ تر شدن است.

انواع سنگ اسلب در دکوراسیون داخلی ساختمان

همانطور که اشاره کردیم اکثریت سنگ های ساختمانی قابلیت تولید در ابعاد اسلب را داشته وبدی وسیله هر نوع سنگ ساختمانی در سایز اسلب به نسبت در دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار خواهد گرفت. اما با توجه به تنوع بالایی که وجود دارد ما در این بخش به تعدادی از برندهای آن ها اشاره خواهیم کرد که به شرح زیر است:

  • سنگ اسلب چینی ازنا
  • سنگ اسلب چینی قروه
  • سنگ اسلب چینی الیگودرز
  • سنگ اسلب مرمریت لاشتر
  • سنگ اسلب مرمریت دهبید

در این بخش سعی کردیم مختصری از انواع سنگ های ساختمانی که در ابعاد اسلب قابلیت استفاده در طراحی داخلی ساختمان را داشتند برای شما شرح دهیم و شما می توانید جهت مشاوره و خرید با کارشناسان ما در تماس باشید.

اطلاعات تماس

تلفن
09131120513
آدرس
اصفهان-منطقه صنعتی دولت آباد - خیابان شمس تبریزی (32)
ایمیل
info@aministone.com