لودینگ

انواع سنگ ساختمانی سفید

تمامی رنگ های موجود در طبیعت، در سنگ های ساختمانی قابل جستجو است و یکی از آن ها رنگ سفید است. ما در این مقاله قصد داریم انواع سنگ های ساختمانی سفید رنگی را معرفی کنیم که در ایران معادن فعال دارند. ابتدا بر اساس نوع سنگ ساختمانی به معرفی نام های تجاری مطرح می پردازیم و سپس سعی می کنیم به چگونگی خرید سنگ ساختمانی سفید در اصفهان بپردازیم. تا انتها این محتوا با ما همراه باشید.

سنگ ساختمانی سفید

انواع سنگ های ساختمانی سفید

برای اکثریت سنگ های ساختمانی موجود در بازار رنگ سفید وجود دارد و محدود به نوع خاصی نمی شود. برای اکثر سنگ های ساختمانی مانند مرمریت،چینی ، تراورتن ،مرمر و لایم استون وجود دارد اما با توجه به تخصص این کارخانه در تولید سنگ های چینی، ما نیز بر آن شدیم تا تمرکزما را بیشتر در جهت معرفی سنگ های چینی سفید رنگ قرار دهیم.

انواع سنگ چینی سفید

سنگ چینی یکی از انواع پرکاربرد و معروف سنگ های ساختمانی است و زمینه رنگ سفید در اکثر سنگ های چینی قابل تهیه است. شاید از نظر تعداد معادن موجود، سنگ های چینی نسبت به سایر سنگ های ساختمانی بیشتر موجودیت رنگ سفید دارند. از مطرح ترین نام های تجاری موجود در بازار نیز می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

  • چینی سفید الیگودرز: از نظر ظاهری دارای زمینه رنگ سفید با خطوط خاکستری است. عمدتا در ابعاد پلاک و تایل و همچنین اسلب تولید می شود. از ویژگی های آن نیز می توان به بازتاب نور زیاد بر اثر ساب پذیری فوق العاده،حداقل جذب آب در بین سنگ های ساختمانی و عدم داشتن تخلخل و رگه بر روی سطح سنگ اشاره کرد.
  • چینی سفید ازنا: آنرا بیشتر با برند ارباب قنبر می شناسند. مشابه الیگودرز است اما از نظر قیمت بالاتر است.
  • چینی سفید نیریز
  • چینی سفید سیرجان

انواع تراورتن سفید برای ساختمان

سنگ های تراورتن عمدتا کاربری در نما بیرونی ساختمانی دارند. همانطور که در بخش ابتدایی نیز اشاره کردیم عمدتا تمرکز ما بر روی سنگ های چینی است و در این پاراگراف به معرفی برندهای موجود از تراورتن های سفید کفایت می کنیم که عبارت اند از :

  • تراورتن سفید عباس آباد
  • تراورتن سفید آتشکوه
  • تراورتن سفید دره بخاری

خرید سنگ های ساختمانی سفید رنگ در اصفهان

اکنون که با انواع سنگ های ساختمانی با زمینه رنگ سفید آشنا شدید، به نحوه خرید و فروش آن در اصفهان می پردازیم. استان اصفهان قطب تولید سنگ در ایران است و به نسبت خرید سنگ سفید در این استان راحتتر است. به شما پیشنهاد می کنیم برای خرید سنگ مورد نظر به منطقه صنعتی دولت آبا داصفهان مراجعه کنید. سنگبری نقش جهان آکادگی دارد خدمات خود را به صورت مستقیم به شما خریداران ارائه دهد. جهت دریافت لیست قیمت و خرید با ما در تماس باشید.

اطلاعات تماس

تلفن
09131120513
آدرس
اصفهان-منطقه صنعتی دولت آباد - خیابان شمس تبریزی (32)
ایمیل
info@aministone.com