لودینگ

سنگ اسلب چینی الیگودرز

ابعاد: اسلب

ضخامت: 2 سانتی متر

رنگ: سفید – خاکستری

تولید: منطقه صنعتی دولت آباد اصفهان

این سنگ چینی را با برند چینی الیگودرز در بازار می شناسند و تعدادی از کوپ های آن قابلیت تولید سنگ اسلب الیگودرز به صورت فورمچ و بوک مچ وجود دارد به همین دلیل یکی از گزینه های یشنهادی جهت استفاده در طراحی دکوراسیون داخلی است. از این نوع چینی در تمامی بخش های ساختمان استفاده می شود و از ابعاد تایل در نمای بیرون و از ابعاد اسلب نیز عمدتا در کف ساختمان،ورودی ساختمان،لابی،آَشپزخانه،سرویس بهداشتی و … مورد استفاده قرار می گیرد.

سنگ اسلب چینی الیگودرز

کاربرد سنگ اسلب چینی الیگودرز در ساختمان

قبل از این که به کاربری این سنگ بپردازیم با طرح سنگ و خصوصیات کیفی این سنگ شروع خواهیم کرد و سپس به چرایی استفاده در بخش های نام برده خواهیم رسید. از نظر ظاهر این سنگ دارای هاله های با طرح جذاب است که زمانی در ابعاد اسلب فرآوری می شود،نقش و نگارش را به خوبی نشان می دهد.

چینی الیگودرز از تراکم و استحکام بالایی برخوردار است و به همین دلیل مقاومت آن در برابر ضربه و سایش در بالاترین حر قرار دارد و قابلیت کاربری در امکان پر رفت و آمد را داشته و همچنین از حداقل درصد جذب آب برخوردار است و همین موضوع موجب شده تا در مکان هایی که در معرض رطوبت و آب هستند نیز قابل استفاده باشد. خصوصیت بعدی آن نیز مربوط به مقاوم بودن در برابر اشعه نور خورشید و ماندگاری رنگ و کیفیت آن است که موجب شده در نمای بیرون نیز براحتی قابل استفاده باشد اما از ابعاد سنگ اسلب چینی الیگورز کمتر در نما بیرون استفاده می وشد. از نظر کاربری ابعاد اسلب این چینی قابلیت استفاده در بخش های زیر را دارد:

  • کف ساختمان
  • لابی ساختمان
  • نمای بیرون
  • آشپزخانه و سرویس بهداشتی

تصویر نمونه کار سنگ اسلب چینی الگیودرز در آشپزخانه

قیمت سنگ اسلب چینی الیگودرز در اصفهان

اگرچه معادن این چینی در الیگودرز قرار دارد اما عمده تولید آن در اصفهان تولید می شود به همین دلیل بسیاری از منابع از آن با برند اسلب چینی الیگودرز اصفهان نام برده می شود. از عوامل و پارامترهای تاثیرگذار بر قیمت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • درجه و سورت بندی: هر آنچه زمینه رنگ سفید سنگ یکدست و بدون خطوط اضافه باشد از قیمت بالاتری نیز برخوردار است.
  • ضخامت: به صورت استاندارد سنگ های اسلب آن در ضخامت 2 سانتی متر تولید می شود اما هر آنچه ضخامت آن بیشتر قیمت نیز بیشتر می شود.
  • طرح: اگر سنگ های اسلب مربوطه به صورت بوک مچ و فورمچ باشد به نسبت قیمت آن نیز بالاتر می رود.

سنگبری نقش جهان واقع در منطقه صنعتی دولت آباد اصفهان به صورت تخصصی به تولید این مدل از سنگ چینی در ابعاد اسلب می پردازد و شما می توانید جهت خرید مستقیم از کارخانه،به سنگبری ما مراجعه کنید همچنین جهت دریافت لیست قیمت با کارشناسان ما در تماس باشید.همچنین خریداران ساکن در شهر تهران نیز می توانند به صورت مستقیم این سنگ را از ما خریداری کنند.

اطلاعات تماس

تلفن
09131120513
آدرس
اصفهان-منطقه صنعتی دولت آباد - خیابان شمس تبریزی (32)
ایمیل
info@aministone.com