لودینگ

سنگ اسلب مرمریت لاشتر

ابعاد : اسلب

ضخامت: 2 سانتی متر

رنگ : مشکی و طوسی

نوع فرآوری : صیقلی

کاربری: نمای داخل و نمای بیرون

معدن : اصفهان

محل تولید: اصفهان

سنگ لاشتر از زمینه رنگ طوسی برخوردار است که بر روی سطح آن خطوط نامنظم سفید رنگ نقش بسته و موجب شده تا طرح های لاکچری را پدیدار کند.در این گروه ما به صورت تخصصی به تولید سنگ اسلب لاشتر می پردازیم و با استفاده از به روز ترین ماشین آلات،به تولید با کیفیت آن پرداخته ایم. از خصوصیات این مرمریت می توان به مقاومت بالا در برابر ضربه ،سایش ،حداقل جذب آب ،ماندگاری و دوام رنگ و کیفیت آن به مرور زمان اشاره داشت که این عوامل خود دلیلی بر عمده کاربری اسلب لاشتر در کف ساختمان است.

اسلب مرمریت لاشتر

قیمت خرید اسلب مرمریت لاشتر

عوامل و پارامترهای متعددی را همواره بر قیمت سنگ های ساختمانی تاثیرگذار دانسته ایم که در این بین می توان ابعاد،ضخامت وسورت بندی را جز پارامترهای مشترک به شمار آورد و در رابطه با قیمت اسلب مرمریت لاشتر می توان به ضخامت و کیفیت فرآوری و همچنین نوع فرآوری آن اشاره کرد زیرا این مرمریت را می توان به صورت چرمی و صیقلی فرآوری کرد که قیمت هر کدام متفاوت است.سنگبری نقش جهان واقع در منطقه صنعتی دولت آباد اصفهان به تولید و فرآوری این مرمریت در ابعاد اسلب می پردازد و شما می توانید جهت خرید اسلب لاشتر به صورت مستقیم در شهرهای تهران ،اصفهان و سایر شهرهای ایران با ما در تماس باشید.

قیمت سنگ اسلب لاشتر

مراکز فروش سنگ اسلب لاشتر

قطعا این سوال برای شما پیش آمده که برای خرید اسلب این مرمریت باید به کجا مراجعه کرد. اکثریت خریداران این ابهام برایشان وجود دارد که آیا برای خرید تک برگه اسلب و یا متراژهای کم نیز می توان به کارخانه سنگبری مراجعه کرد یا خیر؟ در پاسخ باید گفت بله. شما هر متراژی که نیاز داشته باشیید قابلیت خرید در کارخانه وجود دارد. با توجه به تحقیقات میدانی که انجام دادیم و همچنین با توجه به تولید این مرمریت در سنگبری نقش جهان منطقه صنعتی دولت آباد اصفهان، برای خرید می توانید به به شهرک ها و مناطق صنعتی زیر مراجعه کنید:

  • منطقه صنعتی دولت آباد(سنگبری نقش جهان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان سنگ اسلب در این منطقه)
  • شهرک صنعتی محمودآباد اصفهان
  • شهرک صنعتی رضوانشهر اصفهان

 

اطلاعات تماس

تلفن
09131120513
آدرس
اصفهان-منطقه صنعتی دولت آباد - خیابان شمس تبریزی (32)
ایمیل
info@aministone.com